НашаМісія

Втілення у реальність мрії про комфортне житло європейського класу в Україні.

Зараз, коли технології будівництва розвиваються швидкими темпами, «Універсал Інджиніринг» впроваджує кращі світові практики архітектурного проектування у нас, аби українці могли мати сучасне житло, в якому зібрані усі переваги технологічного прогресу.

НашаМета

Нашим пріоритетом є ефективне використання земельних ресурсів.

Ми знаємо, що земля –обмежений ресурс. Саме тому ми будуємо так, щоб наші клієнти отримали якісне, довговічне житло з розвинутою інфраструктурою.

ПРО КОМПАНІЮ

«Універсал Інджиніринг» – це інвестиційно-девелоперська компанія, що швидкими темпами розвивається на українському ринку. Створена у 2013 році, компанія за короткий термін зуміла заслужити особливу довіру інвесторів та, найголовніше, своїх задоволених клієнтів.

Ми не лише будуємо. «Універсал Інджиніринг» пропонує повний спектр послуг: підбір ділянки, проектування майбутнього об’єкту, будівництво від «А» до «Я» та продаж нерухомості преміум-класу. Ми займаємось комплексною розробкою проектів житлового та промислового призначення, розробляємо унікальні об’єкти для комерційного сектору.

Ми створюємо комфорт. Ми презентуємо нашим клієнтам не просто житло, а цілу інфраструктуру. Будуємо так, щоб усе необхідне завжди було під рукою: перші поверхи житлових будинків ми спеціально облаштовуємо під крамниці, аптеки, банківські відділення, кав’ярні тощо. У проектах неодмінно виділяємо місце для паркінгу та зеленої зони.

Ми ідемо в ногу з часом. Ми невпинно розвиваємось і слідкуємо за світовими тенденціями, аби створювати якісне та комфортне житло в Україні. Завдяки передовим технологіям та обладнанню ми реалізовуємо сучасні проекти навіть найвищої складності.

Ми знаємо про будівництво усе. Висококваліфіковані керівники проектів «Універсал Інджиніринг» – це досвідчені професіонали своєї справи, які знають, як ефективно керувати ресурсами. І разом з архітекторами, дизайнерами, інженерами та будівельниками вони утворюють потужну команду спеціалістів. Саме тому ми будуємо «на совість».

Ми цінуємо свою репутацію. Успішний досвід роботи компанії дозволив напрацювати ефективну стратегію управління проектами. Завдяки чіткому плануванню ми можемо гарантувати своїм клієнтам якісний сервіс та суворе дотримання зазначених строків.

Можете бути впевнені: на нас можна покластись!

ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА

У Нас працюють тільки професіонали які знають свою роботу та забезбечать Вас якісним та комфортним житлом.

МИ БУДУЄМО З ЛЮБОВ`Ю

Наша команда відноситься з любов’ю та відданістю до своєї роботи від розробки проекту до втілення його в життя.

ВЧАСНА ЗДАЧА БУДИНКІВ

Ми наполегливо працюємо для того щоб наші проекти були виконані та здані своєчасно без затримок.

2 Готових проектів
3 Міста та область
53 Клієнтів
3 Будуємо
851 Чашечка кави
27 Ігри дивилися

Ми надаємо повний цикл девелоперських послуг:

  • Підбір території під забудову;
  • Передпроектні дослідження земельної ділянки;
  • Розробка деталізованого проекту із врахуванням побажань клієнта;
  • Безпосереднє будівництво об’єкту;
  • Облаштування прилеглої території, розвиток інфраструктури;
  • Продаж житла та комерційних об’єктів «під ключ».
cblock
Обговорення проекту

Наші менеджери проконсультують Вас з будь-яких питань стосовно проектів.

Зворотній Зв'язок

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

×