По-червоноградськи: як перетворити небезпечний «колізей» в європейський житловий комплекс

Вер 27, 2016 По-червоноградськи: як перетворити небезпечний «колізей» в європейський житловий комплекс

   Соціальна відповідальність бізнесу лише набуває популярності в Україні у той час, коли в цивілізованому світі розвивати громаду стає справою честі кожного бізнесмена. Таким революційним для Червонограда підходом користується компанія Універсал Інжиніринг, яка не лише будує для містян якісне та естетично привабливе житло, а й усіляко долучається до соціальних проектів.

   Про новий житловий комплекс «Еко Парк» в Червонограді знають усі. Незабаром на вул. Івасюка, 2Б з’явиться стильна будівля із озелененою територією, відкритими терасами і власним виходом до річки Західний Буг. Втім, раніше цей об’єкт викликав у городян скоріше сум, аніж радісне очікування.

   Справа в тому, що до того, як компанія Універсал Інжиніринг взялася за цей об’єкт, його називали місцевим «колізеєм», адже це був покинутий усіма довгобуд, що ніс небезпеку для жителів. Об’єкт був улюбленим місцем для безхатьків та алкоголіків, тож громаді від такого сусідства було не надто комфортно.

   Європейський квартал замість руїн

dsc_6580

   Але 2013 року компанія Універсал Інжиніринг вирішила викупити здавалось би безнадійний об’єкт для того, аби демонтувати існуючу споруду (як і належить справжньому «колізею», недобудова уже розвалювалась). І вже за два роки компанія прийняла важливе рішення – будувати на цьому місці сучасний, красивий і комфортний житловий комплекс.

   Тепер замість небезпечного довгобуду по вул. Івасюка, 2Б ведуться активні будівельні роботи – житловий квартал із підземним паркінгом, внутрішньою інфраструктурою і мальовничим видом на річку. Житлу такого рівня можуть позаздрити і львів’яни, адже в одному будинку тут можна замовити і розкішні апартаменти, і дворівневе помешкання, і стильну невеличку квартиру-студію.

2fin b (1)

   Приємно вражає і відкритість забудовника, адже на сайті у вільному доступі розміщена уся необхідна документація, аби кожен клієнт був впевненим – тут його не обдурять. Цікаво також і те, що разом із житловим кварталом, у цьому екологічно чистому районі незабаром постане і парк, бо забудовник пообіцяв озеленити територію площею 2171 квадратний метр!

Якісна освіта заради сильної держави

При цьому, не кожен знає, що забудовник «Еко Парку», компанія Універсал Інжиніринг займає ще й активну соціальну позицію, розвиваючи інфраструктуру власного міста. Компанія стала партнером святкування у Червонограді з нагоди Дня Незалежності України, а також проведення на Сокальщині «Еко-фестивалю». Цікаво, що компанія започаткувала 5 стипендій для успішних учнів у червоноградській школі №1. Ті діти, які за підсумками навчального року будуть мати найкращі результати, отримають від ЖК «Еко Парк» разові заохочувальні стипендії.

Генеральний директор Городечний Роман

Генеральний директор Городечний Роман

 

«Я вважаю, що сильна держава – це розумна держава. І я вважаю, що основний етап створення прошарку розумних людей – це школа, – сказав президент компанії «Еко Парк» Роман Городечний під час святкування Дня Знань у червоноградській школі №1. – Це фундамент, з якого треба починати. Для того, аби наша освіта досягла європейських стандартів, наша компанія дарує школі №1 проектор, на якому діти зможуть дивитись усі сучасні програми і презентації. Також наша компанія оголошує п’ять стипендій на цей рік, які ми вручимо тут у фіналі навчального року».

Європейські стандарти не бувають лише на половину і компанія дотримується їх як в бізнесі, так і в житті. Напевно, саме тому червоноградці погоджуються із гаслом цього житлового кварталу: «Жити тут мріють усі!»

Зворотній Зв'язок

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

×